Të fundit

Xavi njoftoi largimin, vjen reagimi i Laportas

Xavi Hernandez njoftoi dje se do të largohet nga pozita e trajnerit të Barcelonës në fund të sezonit.

Kjo erdhi pas humbjes së hidhur të Barcelonës mbrëmë ndaj Villarrealit në shtëpi 3:5.

E lidhur me këtë sot ka reaguar edhe presidenti i Barcelonës, Laporta.

“E pranoj këtë situatë dhe propozimin e Xavit për t’u larguar nga klubi në qershor. E pranoj sepse ai është legjendë e Barcelonës. Jam i bindur se përkushtimi i tij dhe stafit do të jetë maksimal deri në fund të sezonit”, tha Laporta.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci