Të fundit

Blerando i thotë Vesës se e ka marrë malli ta shoh Albën

Vesa sot është njëra nga ish-banoret e radhës që është rikthyer sërish në shtëpinë më të madhe në vend për të qëndruar për 24 orë.

Në një moment ajo me Blerandon, njërin prej finaslitëve, biseduan se për kë nga ish-banorët e ka marrë malli atë.

Këngëtari u tha se atë e ka marrë malli më së shumti për Albën, ndër tjera ai u shpreh se i ka ardhur goxha inat kur lojën e kanë ndërprerë Ardi dhe Mirdoni.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci