Të fundit

Luizi takohet me fituesin e Big Brother Kanada

Fituesi i Big Brother Vip edicioni i dytë Luiz Ejlli gjatë qëndrimit në lojë ka ndjekur disa strategji të fituesit të formatit kanadez Kevin Jacobs.

Gjatë periudhës kur këngëtari Shkodran ishte lojtar Jacobs e përkrahte dhe e mbështeste lojën e tij.

Përmes një postimi në Instagramin e tij Ejlli ka ndarë një video me ndjekësit ku takon miqësisht Jacobs. Të dy përqafohen me njëri tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevin Jacobs (@kevintedjacobs)

 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci