Të fundit

Inter fiton me vështirësi ndaj Fiorentinës

Inter arriti një fitore të vështirë në fushën e Fiorentinës me rezultatin minimal 1 me 0.

Goli i zikaltërve erdhi në minutën e 14-të, pas një krosimi të mesfushorit shqiptar Kristjan Asllani që u finalizua nga goditje me kokë e kapitenit Lautaro Martinez.

Fiorentina e vuri në vështirësi Interin, ndërsa humbën dhe një penallti në pjesën e dytë. Me këtë fitore Inter merr kryesimin në Seria A, një pikë larg Juventus.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci