Të fundit

Vjedhje e rëndë në Zveçan, Policia jep detaje

Një person ka raportuar në polici se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në brendinë e një shtëpie, dhe kanë kryer vjedhje.

Nga policia bëhët e ditur se pronari i shtëpisë ndodhet jashtë shtetit.

Rasti po hetohet, gjithashtu për këtë rast është informuar dhe prokurori.

VJEDHJE E RËNDË

”Zveçan   28.01.2024 – 23:35.   Ankuesi  mashkull ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë shtëpisë së pronarit i cili gjendet jashtë shtetit, dhe nga  aty dyshohet se kanë kryer vjedhje. Lidhur me rastin njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, po ashtu është informuar edhe prokurori’’, thuhet tutje në raportin policor.

 

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci