Të fundit

Jeton në Zvicër, mërgimtari nga Ferizaj çuditet me faturën e rrymës që i erdhi në Kosovë

Qytetari nga Ferizaj që jeton në Zvicër, Shpejtim Orana është ankuar se fatura e energjisë elektrike për shtëpinë në të cilën nuk banon, i erdhi 90 euro.

Orana ka njoftuar se është ankuar tek institucionet relevante ndërsa u shpreh se nuk i është gjetur zgjidhje, transmeton albinfo.ch.

“Siç po e shihni, shtëpia është e pabanuar, mirëpo fatura e fundit më ka ardhur në vlerën 90.44 euro. Edhe pse e kam lajmëruar rastin dhe i kam thirrë që ta verifikojnë, ata nuk kanë pranuar me arsyen se ata nuk mund të bëjnë vizita në shtëpi e të shohin se a banon apo jo dikush”, ka thënë ai për Kohën.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci