Të fundit

Plas keq në BBVA, Meri i thotë Sarës: “Hajde në tualet se ta rregulloj unë”

Debatet mes banorëve në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania” nuk kanë të mbaruar.

Mbrëmjen e djeshme Meri dhe Sara kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën, ndërsa në një moment kjo fundit i tha se nuk po i flet vetëm se nuk është mirë.

Atrologia e kërcënoi banoren duke i thënë që të shkojnë në banjo për tu sqaruar, ndërsa Ilnisa është futur mes vajzave për t’i ndarë.

Filloi si një debat,  por pastaj situata eskaloi mes banoreve kur ngriten në këmbë dhe vajzat gati sa nuk përplasen, dhe banorët u hynë në mes për t’i ndarë.

Sara ia shpjegon Romeos se grindja ndodhi për shkak se Meri i tha Sarës “Shko te dashnori yt”.

Banorët ishin të lidhur për dore me litar, si sfidë nga “Vëllai i madh”.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci