Të fundit

“Do të të bëj copash”, eskalon debati mes Meri Shehut dhe Gazit

Meri dhe Gazi, dy banorët e edicionit të tretë të “Big Brother Vip Albania” janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri tjetrin, me tone kërcënuese.

Të ulur në sallonin e shtëpisë, Meri është revoltuar pasi i kanë përmendur moshën.

“Guxove edhe njëherë të ofendosh në moralin e njerëzve do të bëj copash në kuptimin e mirë të fjalës. Do shkrumboj ikonë dhe figurën tënde në çdo cep. Kaq mbaje mend”, tha Meri.

Ndërkohë banorët e tjerë i kanë kërkuar Merit që të qetësohet, pasi Gazi po e bën qëllimisht që ajo të nxehet dhe të dalë nga loja e imunitetit.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci