Të fundit

Të përqafuar me njëri-tjetrin, Sara me Bardhin më të afërt se kurrë

Pamje shumë romantike janë shfaqur pasditen e sotme për dy konkurrentë të shtëpisë më të famshme ‘BBV3’.

Bëhet fjalë për Bardhin dhe Sarën, të cilët janë parë duke qëndruar të përqafuar me njeri-tjetrin në ambientet e dhomës së gjumit.

Sara dhe Bardhi së fundmi janë parë tepër të afruar me njeri-tjetrin, ku që nga ‘Prime-i’ i kaluar kanë shprehur se dëshirojnë të njihen më shumë bashkë.

Se sa lidhje të fortë do të ketë çifti me njeri-tjetrin, mbetet për t’u parë.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci