Të fundit

“Unë prej kur kam hy këtu një pëlqim e kam pas”, Blerando dhe Shqipja debatojnë

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Shqipja kanë debatuar këtë mbrëmje.

Shqipja e ka kritikuar Blerandon se ai do të njihet vetëm për shkuarjen pas një vajze dhe për këndim.

Ndërsa Blerando i ka thënë se të gjithë e dinë se ai ka pasur vetëm një pëlqim prej që ka hyrë në shtëpinë më të famshme në vend.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci