Të fundit

Ahmeti: Albini është vëllai im, prej tij nuk e ruaj shpinën

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur për procesin historik të zgjedhjes së kryeministrit të parë shqiptar në Maqedoni të Veriut.

Ali Ahmeti tutje ka folur për procesin historik të zgjedhjes së kryeministrit të parë shqiptar në Maqedoni të Veriut por edhe përgjimet të cilat janë bërë dhe për ata se pse ky nuk ishte kryeministri i parë shqipëtar.

Gjithashtu në këtë intervistë ai po ashtu ka folur edhe për kryeministrin e vendit Albin Kurti, ky i fundit është shprehur me fjalë të mëdha ndaj tij, duke thënë se Albini është vëllai i tij dhe se prej tij nuk e ruan shpinën.

“Unë ju kam vëllezër të gjithëve edhe Albinin e kam vëlla nuk e ruaj shpinën nga askush”, ka thënë ai në Kanal10.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci