Të fundit

Grabitet një person në Fushë Kosovë, policia e gjen në rrugë

Policia e Kosovës ka njoftuar se të hënën kanë marrë informata se disa persona, e kanë futur me forcë në veturë një person tjetër në Fushë Kosovë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Në raportin e policisë thuhet se gjatë patrollimit nga njësiet policore është hasur në rrugë viktima, i cili është dërguar në QKUK për trajtim.

Sipas policisë thuhet se në rast kanë qenë të përfshirë disa të dyshuar, të cilët viktimës i kanë marrë edhe disa gjësente personale dhe disa para.

Lidhur me rastin është arrestuar dhe dërguar në mbajtje një person.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci