Të fundit

Vodhi derivate të naftës në makineri të punës, policia jep detaje për rastin

Policia e Kosovës ka raportuar se në mes të datave 27 dhe 29 janar të këtij viti, është kryer një vjedhje në Zveçan.

Në raport thuhet se ankuesi ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë vjedhur derivate të naftës nga makineritë e punës, kamion dhe bager, si dhe kanë dëmtuar një dritë të kamionit.

“Sipas ankuesit vlera e përgjithshme e dëmit është rreth 580 euro”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci