Të fundit

Trajneri i njohur italian i thotë ‘Po’ Milanit

Trajneri i famshëm italian, Antonio Conte thuhet se ka pranuar ofertën e Milanit, për të marrë drejtimin e skuadrës nga fillimi i sezonit të ardhshëm.

Sipas raportimeve të fundit nga mediat italiane, thuhet se Conte ka arritur një marrëveshje verbale me Zlatan Ibrahimoviq dhe ka pranuar kushtet e kontratës.

Conte ka marrë një pushim për këtë sezon për të qenë me familjen e tij, duke refuzuar një qasje nga Napoli në tetor, sepse ai donte të merrte kohë jashtë fushe.

Ky do të ishte një rikthim në San Siro për italianin, i cili fitoi Scudetton me rivalët e Interit në sezonin 2020/21.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci