Të fundit

“Tronditje” në Madrid, Modriq i zemëruar me klubin – po largohet nga Reali

E përditshmja spanjolle “AS” ka raportuar se mesfushori kroat, Luka Modriq i ka prishur raportet e tij me drejtuesit e skuadrës madrilene dhe trajnerin Carlo Ancelottin, teksa pritet largimi i tij nga “Bernabeu”.

Sipas të përditshmes spanjolle, Modriq është nervozuar me mos reagimin e drejtuesve të klubit duke parë situatën e tij me trajnerin Ancelotti.

Mesfushori kroat ishte zëvendësues në 17 ndeshje nga 32 gjithsej sa ka zhvilluar skuadra e Real Madridit këtë vit. Kjo është hera e parë që ai vihet në një situatë të tillë dhe ky veprim i trajnerit italian e ka zhgënjyer atë.

Kapiteni i kombëtares kroate mund të largohet nga gjiganti spanjoll Real Madrid në ditët e fundit të afatit kalimtar të janarit.

Sauditët janë shumë të interesuar për shërbimet e tij, ndaj Luka shumë shpejt mund të kalojë në Al Hilal, i cili tashmë ka sjellë një seri të tërë yjesh.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci