Të fundit

Po bënte sfidë për TikTok, humb jetën 18-vjeçari shqiptar në Itali, ra nga makina në lëvizje

Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali duke realizuar një sfidë për rrjetin social ‘TikTok’.

I riu Lorenzo Pjetrushi ndodhej në kofanon e makinës së shokut, por humbi ekuilibrin dhe u rrëzua në asfalt. Më pas u godit nga makina.

Ngjarja e rëndë ndodhi më 20 janar dhe i riu u dërgua me urgjencë në spital, por ditën e sotme si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.

Së fundmi, “sërfimi” mbi makina në lëvizje po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci