Të fundit

Kurti mbledh në Prishtinë opozitën e BDI-së

Opozita shqiptare e Maqedonisë së Veriut, kanë zbarkuar në Kosovë për takim me kryeministrin Albin Kurti.

Mësohet se për takim kanë ardhur Arben Taravari dhe Izet Megjiti.

Gjatë një prononcimi për mediat, ata thanë se takimi është vëllazëror, por nuk e kanë përjashtuar edhe bashkëpunimin për zgjedhjet e përgjithshme që do të mbahen.

Kujtojmë që aktualisht Maqedonia e Veriut ka në krye të qeverisë së saj kryeministrin teknik, shqiptarin Talat Xhaferin.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci