Të fundit

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi drejt një romance?

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi duket se po shkojnë drejt një romance. Dyshen e kemi parë të përqafuar dhe nuk kanë mohuar se mund të kenë ndjenja për njëri-tjetrin.

Së fundmi, aktori dhe Heidi Baçi janë parë shumë pranë, teksa shkëmbejnë ledhatime.

Ndërkohë dyshja kanë fjetur ne krevate pranë, ndërkohë që mbajnë dorën shtrënguar.

Ndërsa blogerja Dea Vieri ka parashikuar një trekëndësh të ri dashurie në Big Brother Vip, por nuk ka treguar se kush do të jenë.

“Unë së shpejti shikoj një trekëndësh të ri”, u shpreh Dea.

“Jo s’ka më trekëndësh”, tha Rike Roçi, ndërsa Dea shtoi: “Po ka, do ta them kur të jemi vetëm”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci