Të fundit

Policia konfiskon gjësende dhe e bastis një bastore ilegale sportive në Zveçan

Një bastisje sot e ka realizuar Policia e Kosovës në një bastore sportive në Komunën e Zveçanit që ishte ilegale.

Kështu bëri të ditur Veton Elshani, ushtruesdetyre i drejtorit të Policisë në Mitrovicëb e Veriut.

Ai ka bërë të ditur se kanë konfiskuar monitor, televizorë dhe dinarë serbë.

“TV Monitor 14, printer 2, shtëpizë kompjuteri 2, telefon 2 dhe dinarë serb 113580”, ka thënë Elshani

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci