Të fundit

Shqipja dhe Meti e komentojnë lidhjen e Lumbardhit dhe Kaderit

Shqipja dhe Meti kanë komentuar lidhjen e Kaderit dhe Lumbardhit.

Sipas Metit Kaderi ka shumë dashuri të madhe për Lumbardhin dhe e shfaq më shumë.

Gjithashtu Shqipja ka treguar edhe momentin kur ka dalur Kaderi ku Lumbardhi ishte mërzitur shumë.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci