Të fundit

Edona: 7 herë favorite jam dalë, më shumë sesa Messi që ka fitu kupa

Konkurrentja e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’, Edona James gjatë rrugëtimit të saj në këtë spektakël u vlerësua dhe u kritikua për deklaratat e shumta që i dha gjatë këtyre rreth 100 ditëve.

Ajo teksa po bisedonte me disa nga banorët, shprehu admirimin që ka për lojën e saj duke e lartësuar më shumë se të legjendës së futbollit, Lionel Messi.

“7 herë favorite jom dalë, ma shumë sesa Messi që ka fitu kupa”, iu tha ajo banorëve.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci