Të fundit

Lumbardhi flet për Kaderin: Është vajzë engjëll, mezi po pres ta shijoj lirinë me të

Konkurrenti finalist i Big Brother VIP Kosova 2, Lumbardhi ka folur pak mbi të dashurën e tij, të cilën e njoftoi përgjatë kësaj periudhe televizive – Kaderin.

Ai ka treguar se çfarë tipi i njeriut është ajo, derisa ka thënë se është mësuar me prezencën e saj në shtëpi.

“Engjëll është, çfarë vajze është. Se kam pritur kur ka dalë, kam mbetur disi, sepse jam mësuar me të 2 muaj ditë. Paramendojeni, femër e kam, dhe akoma se kam numrin e saj të telefonit. Mezi pres ta shijoj lirinë me të”, ka rrëfyer Lumbardhi.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci