Të fundit

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo përfundon në spital

Ledina Çelo është padiskutim një nga emrat më të njohur në skenën muzikore shqiptare.

Pavarësisht se është shkëputur nga bota e muzikës, ajo vazhdon të jetë një figurë shumë e ndjekur dhe e dashur nga publiku shqiptar në rrjetet e saj sociale.

Këngëtarja ndan me ndjekësit herë pas herë copëza nga përditshmëria e saj dhe së fundmi, Ledina ka publikuar disa pamje nga spitali.

Përmes një postimi të bërë në Instastory, këngëtarja shihet në spital me një këmbë të fashuar.

“Ndodh edhe kështu”, ka shkruar këngëtarja bashkangjitur videos së publikuar, koment të cilin e ka shoqëruar me ikonën e fytyrës së mërzitur.

Ledina nuk ka dhënë detaje të mëtejshme lidhur me faktin se çfarë ka pësuar në këmbën e saj por urojmë që mos të jetë diçka serioze.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci