Të fundit

“Të kujtoj gjithmonë”, Arbenita Ismajli përkujton babain e ndjerë

Arbenita Ismajli ka qenë padiskutim një personazh mjaft i komentuar në media vitin e kaluar dhe sigurisht që cdo lëvizje apo postim i saj në rrjetet sociale, shndërrohet menjëherë në lajm.

Së fundmi, modelja e njohur ka publikuar një fotografi të babait të saj të ndjerë, të cilin e ka përkujtuar me fjalët më të ndjera.

“Babai im. Të kujtoj gjithmonë që shihem në pasqyrë dhe shoh veten time tek ty. Gjithmonë në lutjet e mia”, shkruan Arbenita bashkangjitur fotografisë së babait të saj, me të cilin ka një ngjashmëri të madhe.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci