Të fundit

Publikohet komunikimi i Meritonit me produksionin e Big Brother Vip Albania

Si rrallë herë në prime të Big Brother VIP Albania është publikuar një komunikim i zhvilluar mes dikujt prej stafit të produksionit të këtij formati si dhe konkurrentit Meriton Mjekiqi.

Pas një debati me Julin, Meritoni është ftuar aty, ku siç u shpreh si rrjedhojë e përpilimit të pyetjes që iu drejtua nga pjesëtarja e produksionit, pyeti se a është i preferuari i tyre Juli.

“Nuk e kam kuptuar kurrë në jetë unë kërcënimin në sy, kështu që tregoji Vëllait të Madh nëse është lojtari i juaj i preferuar dhe keni dëshirë me bo skema me të. Tregoji Vëllait të Madh se nuk jam mësuar unë kërcënimin me sy”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci