Të fundit

Ky është banori i radhës i cili i eliminua nga shtëpia e BBVA-së

Gjatë spektaklit të kaluar u hap një televotim për banorët më të preferuar. Publiku zgjodhi si 3 më të preferuarit Ilnisën, Romeon dhe Julin.

Më pak të preferuarit Ervini, Gabriele dhe Elvisi do të shkonin në nominim së bashku me Vesën për mbrëmjen e sotme.

Për shkak të zarfit të kuq që kishte ardhur në shtëpi për Eglën, si lidere e shtëpisë, ajo duhet të bënte një zgjedhje.

Egla duhet të zëvendësonte një nga të nominuarit me një tjetër banor të shtëpisë dhe zgjedhja e saj ishte të shpëtonte Elvisin dhe të sakrifikonte Fatjonin.

Mes Ervinit, Gabriele, Vesës dhe Fatjonit, ai që u eleminua nga shtëpia mbrëmjen e sotme ishte Ervini.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci