Të fundit

Ambasadori Hill sot viziton Preshevën

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Serbi, Christopher Hill, do ta vizitojë sot Komunën e Preshevës.

Kjo është konfirmuar për Klan Kosovën nga kryetari i kësaj komune, Shqiprim Arifi.

Vizita e Hillit në Preshevë do të zhvillohet nga ora 12:00.

Pas takimit, Hill dhe Arifi do t’u drejtohen medieve.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci