Të fundit

Wanda Nara me fanellën e Brazilit për hitin e ri, Icardit i vendos klauzolën kundër tradhtisë

Wanda Nara shkon nga një sukses në tjetrin. Pas fitores së saj në ‘Dancing with the Stars’, kënga e saj ‘Bad Bitch’, e publikuar në nëntor, gjithashtu u bë hit. Nga 1 shkurti do të publikohet edhe në një version portugez për Brazilin dhe Amerikën Latine.

Me pushime në Tulum, Mexico City, Wanda Nara ka përditësuar fansat e saj për publikimin e këngës përmes rrjeteve sociale. Mirëpo, jo të gjithë u kënaqën kur e panë në videon e këngës, e veshur me fanellën e Brazilit. Një tifoze e madhe e Albiceleste, kombëtares së Argjentinës, nuk mund ta kishte të lehtë ta vishte.

Por në video shihen edhe dy fëmijë të veshur me fanellat e dy kombëtareve. Prandaj, objektivi është të fokusohemi më shumë në vëllazërinë dhe unitetin në sport, përtej dallimeve dhe rivaliteteve. Sidomos duke pasur parasysh se kënga e titulluar ‘Bad Bitch’ pothuajse duket se është një përgjigje ndaj parfumit ‘Good Girl’ të China Suarez, ish-dashnorja e supozuar e Mauro Icardit.

Një situatë që nuk ka gjasa të përsëritet, duke qenë se Nara e ka detyruar Icardin të firmosë një klauzolë kundër tradhtisë. China Suarez ka thënë se ishte joshur nga Icardi dhe kishte shkuar përtej disa shkëmbimeve të mesazheve. Me kalimin e viteve ka pasur raste kur çifti dukej në prag të ndarjes.

Wanda Nara clausola anti-tradimento per Icardi

Sot, çifti i krijuar nga Wanda Nara dhe Mauro Icardi, sulmues i Galatasaray, duket shumë i fortë. Pas zbulimit të sëmundjes së Wandës, Mauro ka qëndruar pranë saj sa më shumë që ishte e mundur, duke qenë se ata nuk jetojnë gjithmonë në të njëjtin qytet.

Ai e mbështeti gjatë gjithë përvojës së saj në ‘Dancing with the Stars’, mori pjesë në finale me fëmijët për t’i treguar të gjithë mbështetjen. Megjithatë, për Wanda Nara, rreziku i tradhtisë është gjithmonë shumë i fortë, deri në atë pikë sa e shtyn atë të imagjinojë një marrëveshje detyruese me penalitete.

Lajmi i bujshëm u raportua nga e përjavshmja argjentinase “Noticias”, e cila saktëson shumën e pretenduar të dënimit që Icardi do të duhej të paguante në rast tradhtie. Sipas të përjavshmes, nëse sulmuesi do ta tradhtonte gruan e tij prej 10 vitesh, pavarësisht disa ulje-ngritjeve, disa tradhtive dhe largimeve, ai do të duhej të paguante 100 milionë dollarë.

Megjithatë, lidhja mes Wanda Narës dhe Mauro Icardit është shumë e fortë. Ata kanë gjetur mënyra për t’i kapërcyer krizat. Kjo mund të jetë edhe arsyeja pse Icardi pranoi të nënshkruajë këtë marrëveshje, duke vendosur të respektojë klauzolën kundër tradhtisë. Ndërkohë, Wanda Nara duhet të vazhdojë trajtimin për leuçeminë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci