Të fundit

Publikoi video duke shtënë me armë gjuetie, policia ia sekuestron

Policia e Kosovës ka raportuar se të martën, janë informuar se një person posedon një armë gjuetie, pasi i njëjti kishte shpërndarë në rrjete sociale një video duke shtënë me armë.

Njësitë policore kanë kontaktuar menjëherë me të dyshuarin dhe i njëjti e ka pranuar se mban armë të gjuetisë.

Në raport thuhet se arma pa fishekë është konfiskuar, ndërsa dy të dyshuar janë intervistuar, kurse me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci