Të fundit

Meritoni puth në buzë Ilnisën (video)

Një debat i ndezur në Prime, ka rezultuar në një puthje romantike.

Ilnisa dhe Meritoni mes lotësh dhe disa orëve “negociata” kanë mundur më në fund të gjejnë gjuhën e përbashkët.

E nisur si një puthje lamtumire, pasi dukej se taktikat e tij nuk po funksiononin për të qetësuar xhelozinë e Ilnisës për raportin e tij me Riken, duket se fati ka qenë në anën e Meritonit, pasi çifti është pajtuar më në fund.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci