Të fundit

Haradinaj: Zahiri, Edmondi dhe Hakifi ishin bërë një për lirinë e atdheut

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kujtuar sot Zahir Pajazitin, Hakif Zejnullahun dhe Edmond Hoxhën, në 27 vjetorin e rënies ka përkujtuar.

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se Zahiri, Edmondi dhe Hakifi, ishin bërë një për lirinë e atdheut.

“Zahiri, Edmondi dhe Hakifi, ishin bërë një për lirinë e Atdheut. Ideali i tyre mbetet përherë në themelet e të sotmes dhe të ardhmes sonë. Me përulje e krenari do i kujtojmë gjithmonë!”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci