Të fundit

Ja kush janë banorët e radhës që do kalojnë 24 orë në BBVK

Pas Brikendës dhe Monikës, banorët e radhës që do futen në shtëpi janë Alba, Blero, Ardi dhe Mirdoni.

Blero rikthehet në shtëpinë më të famshme në vend pasi la lojën në gjysmë për shkaqe personale, ndërkohë Alba, Ardi dhe Mirdoni, arritën të qëndrojnë brenda për një periudhë goxha të gjatë.

Të gjithë ish-banorët po futen në shtëpi për t’i rikthyer bashkë kujtimet që i nisën nga dita e parë.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci