Të fundit

Zyrtare: Shkarkohet trajneri i skuadrës së Superligës

Klubi i Superligës së Kosovës në futboll, Liria ka shkarkuar trajnerin Mirsad Jonuz.

Në njoftimin e klubit prizrenas thuhet se ndërprerja thuhet se ndërprerja e kontratës është bërë me marrëveshje të dyanshme.

“Sot në mesditë, me marrëveshje klubi dhe trajneri Mirsad Jonuz, kanë ndërprerë bashkëpunimin. Trajnerin e falenderojmë për punën dhe i urojmë suksese”, ka thënë Valon Osmani, kryetar i Lirisë.

Në njoftim gjithashtu thuhet se Liria shumë shpejtë do të zyrtarizojë trajnerin e ri, që do t’i prijë skuadrës në edicionin pranveror.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci