Të fundit

Rusia bombardon siptalin në Kharkiv

Një spital civil në fshatin Velikiy Burluk, në rajonin e Kharkiv, u bombardua nga ushtria ruse. Kjo është raportuar nga Ukrainska Pravda.

Oleg Syniehubov, kreu i administratës ushtarake të Kharkiv, tha se “38 njerëz u evakuuan, duke përfshirë pesë punonjës të uzinës.

Katër persona morën ndihmën e parë në vend. Fasada e ndërtesës, dritaret dhe çatia janë dëmtuar.”

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci