Të fundit

Gani Gërmia ironizon me dënimin e Pal Lekajt

Ish-banori i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’, Visar Dermaku i njohur ndryshe si Gani Gërmia, përmes një postimi në facebook ka ironizuar me dënimin me burg ndaj ish-ministrit Pal Lekaj.

Gania ka bërë një krahasim mes situatës së tij brenda shtëpisë së BBVK-së dhe dënimit të Lekajt i cili u dënua tri vjet e tetë muaj burgim për rastin e “53 milionëshit”.

“A ma rond e ka Pal Lekaj ne burg, a une ne Big Brother?”, shkroi ai.

Kujtojmë se Gania doli nga shtëpia e BBVK-së pas një video e cila u shfaq nga produksioni një video material që paraqiste kontraditat e Ganiut.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci