Të fundit

“Në shtëpi ka disa fantazma, ndjej energji fantazmash”, Meri Shehu shqetëson banorët

Banorja e edicionit të tretë të ‘Big Brother Vip Albania’ Erjola Doçi ka zbuluar një ndjejnë ankthi që e ndjekë tash e disa kohë.

Ajo ka bërë një deklaratë të papritur me banorët, ku ka rrëfyer se e ndjen se është nën ndikimin e një magjie të zezë.

Për të zbutur gjendjen, Ilnisa Agolli, një tjetër banore e shtëpisë, iu është afruar Doçit me një zgjidhje të pazakontë.

Në një akt besimi dhe shpresë, ajo ushtroi një ritual fetar duke përdorur miell për të larguar domonët që sipas tyre, e kanë pushtuar Erjolën.

Situata u bë edhe më e tronditshme kur Meri Shehu, një tjetër banore dhe astrologe e njohur për parashikimet e saj, i dha situatës një intonacion edhe më misterioz.

“Më duket se janë disa fantazma në shtëpi, ndjej energji fantazmash,” tha ajo.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci