Të fundit

Goditet për vdekje një këmbësor në Fushë Kosovë

Një këmbësor ka vdekur pasi është goditur nga një kamion në Fushë Kosovë.

Policia dhe Instituti i Mjekësisë Ligjore ndodhen në vendin e ngjarjes.

Paparaci është në pritje të përgjigjes së policisë për të mësuar detaje të tjera lidhur me këtë rast.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci