Të fundit

Kim Kardashian flet për psoriazën dhe tregon shenjat në trup

Kim Kardashian ka folur shumë herë hapur për betejën e saj me psoriasis. Këtë herë ka dashur t’u tregojë atyre se si duket psoriaza e saj.

Siç shihet në foton që ka postuar në llogarinë personale në Instagram, gjendja e saj është e përkeqësuar, për pasojë shenja është përhapur edhe në këmbë.

“Nuk do të gënjej, kjo është shumë e dhimbshme. Nuk jam i sigurt se çfarë po ndodh saktësisht dhe është përkeqësuar. Nuk e ndryshova dietën time. Kam provuar gjithçka, por psoriasis është e shpifur”, ka shkruar ajo në një foto që ka postuar në një story.

Kim Kardashian shfaq publikisht psoriasis në këmbë – është shumë e dhimbshme, thotë ajo
Më pas ajo shpjegoi se “thjesht donte të ndante përvojën e saj me audiencën e saj” dhe kjo është arsyeja pse ajo postoi fotot.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci