Të fundit

“Më dilte në ëndërr çdo natë”, Roza Lati flet për tradhtinë e partnerit

Banorja e edicionit të tretë të ‘Big Brother Vip Albania’ Roza Lati ka rrëfyer historinë e ndarjes nga partneri i saj, për të cilin thotë se shkak është bërë tradhtia e tij.

Moderatorja ndër të tjera shprehet se, ndonëse shoqet e saj mundoheshin të ‘përgjonin’ ish-at e tyre, ajo zgjodhi të mos kthehej më pas dhe të mos interesohej më për të.

Por siç tregon ajo, e vetmja gjë që s’mund të kontrollonte ishte fakti se çdo natë e shihte në ëndërr.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci