Të fundit

Bonucci heq dorë nga padia, Juventus njofton zyrtarisht vendimin e mbrojtësit italian

Leonardo Bonucci nuk do të ngrejë asnjë padi kundër Juventusit në lidhje me largimin e tij nga skuadra e bardhezinjve verën e kaluar, gjë që e bëri atë të veshë fillimisht fanellën e Union Berlin në Gjermani dhe më pas, nga janari ai luan për Fenerbahce në Turqi.

Këtë vendim të mbrojtësit e ka bërë të ditur edhe ish-klubi i tij, Juventus.

“Leonardo Bonucci ka hequr dorë nga ankesa e arbitrazhit kundër Juventusit, të cilët ne kemi pranuar gjithashtu të heqim dorë, me tejkalimin përfundimtar të mosmarrëveshjes, e cila ndodh pa asnjë pasojë financiare. Juventus dhe Bonucci ndajnë me kënaqësi të plotë mbylljen e kësaj afere duke lënë të paprekur rrugën dhe marrëdhënien fituese të ndërtuar ndër vite”, shkruante klubi.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci