Të fundit

Shqipja e emocionuar kujton momentin kur hyri në shtëpi

Banorja e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’, Shqipe Hysenaj e emocionuar ka kujtuar rrugëtimin e saj brenda shtëpisë më të famshme në vend.

Ajo foli me Edonën për momentin kur u fut si banore në shtëpi.

Shqipja poashtu foli edhe për Besin për të cilin tha se ka shumë respekt për të.

“Flet saktë, pak dhe ku duhet”, tha ajo.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë nga biseda mes Shqipes dhe Edonës.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci