Të fundit

Zhaklina: Big Brotheri i Kosovës ka marr strategjitë e Big-ut të Shqipërisë së edicionit të dytë

Ish-opinionistja e Big Brother VIP Albania 2, Zhaklina Lekatari ka komentuar pak për ecurinë e edicionit të ri të këtij formati në Kosovë si dhe në Shqipëri.

Ajo vlerëson se Big Brother VIP Kosova 2 ka kopjuar strategjitë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2, ndërsa BBVA3 ka shkuar një nivel më lartë duke zbuluar strategji të reja.

“Big-u i Kosovës po më duket se ka marr strategjinë që ka ndjekur Big-u i Shqipërisë vjet, dhe Big-u i Shqipërisë ka ndërruar strategji sivjet, sepse do të shihnim dy Big-e me tematika të njëjtë. Unë nuk jam absolutisht kundër programeve të këtij lloji, por më vjen keq fanatizmi me të cilin ndiqen formatet e këtij lloji. Do të doja që të ishin më pak fanatik edhe në ndjekjen e këtyre programeve që si qëllim kryesor kanë argëtimin”, tha ajo për ATV.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci