Të fundit

Blero: Njeriu si e ka zemrën, nëse dëshiron rrëmujë – rrëmujë do të ketë

Këngëtari Blero Muharremi është rikthyer ditën e djeshme (e mërkurë) në Big Brother VIP Kosova 2 për të qëndruar 24 orë.

Blero ka hyrë së bashku me Alba Vukajn dhe me dy ish-konkurrentët, Ardin dhe Mirdonin, ku ata kanë qëndruar gjatë gjithë kohës së bashku, ku kanë bërë batuta të ndryshme.

Teksa po qëndronin në pjesën e kuzhinës, artisti bëri një deklaratë, siç tani njihet nga publiku.

“Rrëmujë është njeriu si e ka zemrën, nëse i pëlqen rrëmujë”, u shpreh ai.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci