Të fundit

Shijak: Gjendet pa shenja jete një 54-vjeçar

Një 54-vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugë, në Shijak të Shqipërisë, në rrethana ende të paqarta.

Policia ka bërë të ditur se 54-vjeçari ka humbur jetën për shfaqe natyrale, shkruan TCh.

“Rreth orës 16:10 të së enjtes, në lagjen “Shilore” të Shijakut, është gjetur në rrugë, pa shenja jete shtetasi F. Ç., 54 vjeç. Paraprakisht dyshohet se ai ka humbur jetën për shkaqe natyrale, por grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci