Të fundit

Al Nassri i Ronaldos ‘shkatërron’ Inter Miamin e Messit

Al Nassr i Cristiano Ronaldos ka fituar bindshëm në miqësoren e zhvilluar ndaj skuadrës së Lionel Messit, Inter Miami.

Al Nassr shënoi fitore me rezultat të thellë 6:0.

Tifozët nuk patën fatin të shohin në fushë dy prej futbollistëve më të mirë në fushën, Messin e Ronaldon, megjithatë sulmuesi argjentinas zhvilloi pak minuta në këtë takim.

Ecurinë e golave e nisi sulmuesi portugez, Otavio, që shënoi në minutën e tretë të takimit.

Për Al Nassr shënuan edhe Anderson Talisca (10′, 51′, 73′), Aymeric Laporte 12′ dhe Mohammed Maran që shënoi në minutën e 68-të.

Lionel Messi u aktivizua në minutën e 83-të, por nuk arriti të lë gjurmë në këtë ndeshje.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci