Të fundit

Durmishi thërret konferencë për media, do të shpalosë keqpërdorimet me patentë shoferë

Zëvendëskryeministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi, përmes një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se të premtën do të mbajë konferencë për media.

Në njoftimin e tij, Durmishi është shprehur se gjatë konferencës do të paraqesë të gjitha të gjeturat dhe keqpërdorimet flagrante në njësitë për patentë shoferë.

“Dua t’ju njoftoj se nesër, më datë 02.02.2024 (e Premte), do të mbaj konferencë për media në të cilën do t’ju paraqes të gjitha të gjeturat dhe keqpërdorimet flagrante në njësitë për patentë shofer gjithandej Kosovës”, ka shkruar ai.

Konferenca do të mbahet tek Njësia për Patentë Shoferë, tek stacioni i autobusëve në Prishtinë, duke filluar nga ora 13:00.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci