Të fundit

Finalistët e BBVK e shfrytëzojnë darkën e fundit për të sqaruar keqkuptimet

Banorët të cilët janë finalistët e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova, Edona, Shqipja, Blerando dhe Lumbardhi, kanë ngrënë darkën e fundit brenda shtëpisë së bashku.

Gjatë darkët ata kanë sqaruar keqkuptimet që kanë pasur me njëri-tjetrin.

Banorët kanë diskutuar rreth ofendimeve që i kanë bërë mes vete.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci