Të fundit

Zhduket një grua në Prishtinë

Një grua është raportuar e zhdukur në Prishtinë të enjten.

Policia ka njoftuar se gruaja është larguar që tri ditë nga shtëpia, por ende nuk dihet vendnodhja e saj.

“Ankuesi kosovar ka njoftuar se viktima femër është larguar qe tri ditë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet tutje në raportin policor.

Rasti po hetohet, thuhet në raportin e policisë.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci