Të fundit

Broja me klub të ri: Zbulohen detaje nga marrëveshja mes Chelsea dhe Fulham

Armando Broja është huazuar te Fulham nga Chelsea deri në fund të këtij sezoni.

Por pas kësaj detaje të reja kanë dalë nga marrëveshja mes dy klubeve për sulmuesin shqiptar.

Nëse Broja ka 10 ndeshje si startues, plus minutazhë minimale të minutave deri në qershor, Fulham do të paguajë gati asnjë cent për huazimin e tij.

Por, nëse Broja starton në më pak se 10 ndeshje, Chelsea mund të marrë deri në 4 milionë funte si shumë maksimale për huazimin e tij.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci