Të fundit

Pamje të rënda: Taksisti turk qëllohet për vdekje brenda në veturë

Një 19-vjeçar është arrestuar pasi qëlloi tre herë pas shpine një taksist 44-vjeçar në Turqi.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Izmirit, kur 44-vjeçari Oguz Erge është ndalur për të marrë 19-vjeçarin, raporton cnnturk.

Në videon e siguruar nga kamerat e sigurisë, pas arritjes në destinacionin, 19-vjeçari e pyeti se sa para i detyrohet dhe përpara se 44-vjeçari të përgjigjet, ai e qëllon tre herë pas shpine brenda veturës.

Pasi e plagos rëndë, 19-vjeçari e godet në fytyrë taksistin që po rënkonte ndërsa i thotë “nuk duhet t’i besosh të gjithëve”.

Taksisti u dërgua urgjentisht në spital dhe pak orë më vonë ndërroi jetë, njoftoi ministri turk i Shëndetësisë.

Pasi u njoftua policia, oficerët shqyrtuan 110 orë pamje nga 70 kamera sigurie dhe përfundimisht gjetën 19-vjeçarin.

Në banesën ku u arrestua i dyshuari u gjet arma dhe paratë që i kishte vjedhur prej taksistit.

 

 

 

 

 

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci